Oferty współpracy

PAMIĄTKI REGIONALNE

       Muzeum poszukuje producentów oraz dostawców pamiątek regionalnych takich jak: kroszonki, pisanki, wyroby drewniane, hafty i koronki, wyroby wiklinowe i inne.  Ponadto prosimy także o kontakt firmy posiadające w swojej ofercie gadżety reklamowe tj. długopisy, notesy, zakładki, breloki i inne z nadrukiem opolskich wzorów ludowych. 

Dostawcy zainteresowani sprzedażą do muzeum swoich wyrobów zobowiązani są do posiadania wszelkich wymaganych dokumentów uprawniających do prowadzenia działalności gospodarczej zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.

W przypadku zainteresowania naszą propozycją uprzejmie proszę o przesłanie do Muzeum szczegółowego cennika.

WYPIEKI CHLEBA W ZABYTKOWYM PIECU

       Muzeum Wsi Opolskiej zaprasza do współpracy w zakresie realizacji pokazów wypieku chleba w zabytkowym piecu piekarniczym z Rudziczki w 2017 roku.

Jesteśmy zainteresowani współpracą  w zakresie prezentacji wypieków na bazie tradycyjnych receptur podczas imprez folklorystycznych, lekcji muzealnych i spotkań:

·     Noc Muzeów                                      
·     Jarmark Wielkanocny                    
·     Piknik Ekologiczny                       
·     Święto plonów Targi Miodów                     
·     Lekcje „Od ziarenka do bochenka”            
·     Spotkania okolicznościowe, biesiady, itp.(na zamówienie)

W przypadku zainteresowania naszą propozycją uprzejmie proszę o wysłanie oferty (koszt jednego pokazu)na adres sekretariat@muzeumwsiopolskiej.pl

 

POKAZY I PREZENTACJE  RĘKODZIEŁA LUDOWEGO

        Muzeum jest organizatorem imprez plenerowych, pokazów oraz lekcji muzealnych. Poszukujemy rękodzielników, twórców ludowych i rzemieślników tj. rzeźbiarz, garncarz, wikliniarz, oraz osób zajmujących się zawodami takimi jak szewc, bednarz, krawiec itp. do prezentacji swoich umiejętności podczas wspomnianych przedsięwzięć.

            W przypadku zainteresowania naszą propozycją współpracy uprzejmie proszę o przesłanie do Muzeum swojej oferty.

Odpowiedzi na pytania dotyczące podjęcia w/w współpracy prosimy kierować do Działu Udostępniania i Edukacji  pod nr tel. 774572349, 7747433021 lub adres mail: edukacja@muzeumwsiopolskiej.pl

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!