Kiermasz Bożonarodzeniowy / Spotkanie ze Świętym Mikołajem dla dzieci

III Kiermasz Bożonarodzeniowy / Spotkanie ze Świętym Mikołajem dla dzieci*
3 grudnia 2017 roku

Impreza plenerowa – III Kiermasz Bożonarodzeniowy - organizowana jest w Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu od trzech lat. Poprzednie edycje Kiermaszu Bożonarodzeniowego cieszyły się dużym zainteresowaniem społeczności lokalnej. Program imprezy przyczynia się do popularyzacji wiedzy o zwyczajach i obrzędach obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia na Śląsku Opolskim. Dodatkowo stoiska handlowe urozmaicą naszą imprezę prezentowanym asortymentem - tradycyjnymi wyrobami, ręcznie wykonanymi ozdobami, przyprawami i regionalnymi przysmakami.

Z myślą o najmłodszych - dnia 3 grudnia b.r. - Muzeum odwiedzi wyjątkowy gość, najprawdziwszy Święty Mikołaj! Już dziś zaplanujcie spotkanie ze Świętym Mikołajem dla swojej pociechy! Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów rodzinnych pn. "Święty Mikołaj w skansenie" dostępne są TUTAJ.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem
Kiermasz Bożonarodzeniowy