Świeto Plonów

II ŚWIĘTO PLONÓW W SKANSENIE
-TARGI MIODÓW I WYROBÓW PSZCZELARSKICH

TERMIN: 28 wrzesień 2014 r. 
GODZ: 10.00-18.00

W programie:
- udostępnienie do zwiedzania ekspozycji stałej oraz wystaw czasowych
- „Zatrzymany czas”: otwarcie wystawy fotograficznej z Rymarzowa
- występy zespołów folklorystycznych
- korowód dożynkowy w wykonaniu zespołów folklorystycznych oraz pracowników muzeu
- Nabożeństwo w zabytkowym kościele z poświęceniem plonów
- ogłoszenie wyników III Wojewódzkiego Konkursu Malowania Porcelany
- pokazy i prezentacje tradycyjnego rzemiosła i rękodzieła artystycznego
gry i zabawy dla najmłodszych
-  wypieki chleba w zabytkowym piecu
-  pokazy kulinarne w zabytkowych kuchniach
-  pieczenie ziemniaków w popiele oraz smażenie kiełbasek w ogniu.

ZAPRASZAMY!

Bilety:
10,00 zł - normalny
5,00 zł - ulgowy
1,00 zł - przedszkolny


 

Poniżej zapowiedź zeszłorocznego przedsięwzięcia:

 

Organizator: Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu, ul. Wrocławska 174, 45-835 Opole.

Udostępnione do zwiedzania ekspozycje stałe oraz wystawy czasowe 10.00-18.00:

Urok starej kamionki - wystawa ze zbiorów Muzeum Ceramiki w Bolesławcu, godz. 10.00-18.00, budynek administracyjny Muzeum Wsi Opolskiej. Folklor Regionu Hana i Śląska Opolskiego, wystawa planszowa zrealizowana w ramach projektu PL-CZ. Wystawa Pokonkursowa Pleneru Rzeźbiarskiego - Rajskie impresje, spichlerz z Grudyni, godz. 10.00-18.00. Wystawa strojów ludowych ze Śląska Opolskiego oraz regionu Hana, wystawa fotograficzna zrealizowana w ramach projektu PL-CZ, hol budynku głównego, godz. 10.00-18.00. Wystawa Poplenerowa Sekcji Plastycznej  AKWARELE, działającej przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku, godz. 10.00-18.00, spichlerz z Głogówka. Poplenerowa wystawa II Wojewódzkiego Konkursu Malowania Porcelany, hol budynku głównego, godz. 10.00-18.00.

PROGRAM

Tajemnica w obiektywie - otwarcie wystawy fotograficznej polskich i czeskich zabytków architektury sakralnej godz. 12.00, spichlerz z Grudyni.

Obfitość i wesele - występ zespołu Niezłe Ziółka, godz. 13.30-14.00, stodoła w nowym Starym Lesie.

Wręczenie nagród laureatom II Wojewódzkiego Konkursu Malowania Porcelany oraz otwarcie wystawy pokonkursowej, godz. 15.00, sala audiowizualna.

Kultura źródłem zmian na obszarach wiejskich. Aktywność kulturalna na opolskiej wsi w obiektywie - finał konkursu fotograficznego organizowanego przez Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu oraz Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, godz. 13.00, sala audiowizualna.
 
Plenerowe występy zespołów ludowych:  Kapela Opolska,  Szwarne Dziołchy
Kataryniarz Śląski, godz. 11.00-17.00, ekspozycja Muzeum.

Prezentacja pochodu dożynkowego, w wykonaniu zespołu Szwarne Dziołchy, Kapeli Opolskiej, studentów animacji UO i pracowników MWO, godz. 14.30, ekspozycja Muzeum.

Nabożeństwo w zabytkowym kościele -  z podziękowaniem za tegoroczne plony, godz. 15.30-16.15, kościół z Gręboszowa.

Bezpieczeństwo dzieci podczas pracy i zabawy w rodzinnym gospodarstwie rolnym - prelekcja połączona z  prezentacja multimedialna oraz filmem krótkometrażowym „Rodzina Porażków”  – przygotowane przez KRUS Opole, godz. 13.00, zabytkowa szkoła.

Prezentacja Opolskiego Towarzystwa Hodowców Drobnego Inwentarza, godz. 11.00-16.00, zagroda Kup.

Prezentacja zabytkowych  wozów ze zbiorów Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu, godz. 10.00-18.00 

Tajniki  wykonywania korony Dożynkowej, 10.00-17.00, stodoła w zagrodzie „młyńskiej”.

Gry i zabawy dla najmłodszych: „W wiejskim ogródku” zajęcia plastyczne, „Od ziarenka do bochenka” - warsztaty wyrobu bułeczek pszennych, godz. 14.00-17.00, Stary Las (61).

Pokazy  w zagrodach:
 

1) Tradycyjnego rzemiosła i rękodzieła artystycznego w wykonaniu twórców ludowych:  
 zdobienia jaj  wielkanocnych techniką rytowniczą, pisania woskiem oraz oklejania sitowiem, rzeźby w drewnie, kucia wyrobów z żelaza, zdobienia pierników, i inne, godz. 10.00 - 17.00, ekspozycja Muzeum.

2) Kulinarne:
a) Smażenie placków ziemniaczanych, od godz. 12.00, chałupa ze Starego Lasu.
b) Prezentacja gotowania „wodzionki”, od godz. 12.00, chałupa z Kamieniec.
c) Prezentacja gotowania– żurku, od godz. 12.00, chałupa z Radłowa.
d) Wypiek chleba z degustacją, godz. 11.00, 13.00, 15.00. zabytkowy piec z  Rudziczki.
e) Pieczenie ziemniaków w popiele, od godz. 12.00,  łąka przy wieży z Goli.

Uwaga: Prezentacje kulinarne realizowane są do wyczerpania zapasów.

Stoiska handlowe: sprzedaż wyrobów ludowej twórczości artystycznej i rzemiosła oraz produktów regionalnych, godz. 10.00-17.00, ekspozycja Muzeum.

Obsługa gastronomiczna,  10.00 – 18.00, łąka przy zagrodzie „Wełna”.
                                   

Bilety: 10 zł normalny, 5 zł ulgowy, 1 zł przedszkolny

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

 

 

 
 
 
Do pobrania: