Festiwal Folklorystyczny z Radiem Opole

 
 28czerwca
2015 r. godz. 10.00 – 18.00   

Udostępnienie do zwiedzania ekspozycji stałej oraz wystaw czasowych: Majówka w skansenie. Mistrz-uczeń 2015” nowy budynek ministracyjny. Wielkie ptaki Mateusza ptak w sztuce i kulturze ludowej  wystawa rzeźb, obrazów i wyrobów ceramicznych z zbiorów prof. Mariana Pokropka oraz dr Andrzeja Nowaka, „Strój i ubiór ludowy na Śląsku Opolskim ze zbiorów Muzeum Wsi Opolskiej” - wystawa realizowana w ramach projektu
dofinansowanego przez MKIDN oraz Urząd Marszałkowski w Opolu  Spichlerz z Grudyni Małej w godz. od 10.00 do 18.00.

Przegląd zespołów folklorystycznych w ramach współpracy z Radiem Opole: Komes Lewninacy, Dzióbki, Silesia, Niezłe Ziółka, Wiktor Spisla.

Gościnny występ zespołów z Czech - Rožnov pod Radhoštěm: Zespół cymbalistów Cimbálová muzika Radhošť, kapela , „RukyNa Dudy“ oraz żeńskie trio „Krůžek štyrtet"
Muzeum akwarelami malowane: otwarcie poplenerowej wystawy Uniwersytetu Trzeciego Wieku AKWARELE godz. 12.00  spichlerz z Głogówka

Finał regionalny XV edycji konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo- Smaki regionów” organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego oraz Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie, namiot w zagrodzie „Nyskiej” w godz.
od 10.00 do 14.30. Wręczenie nagród laureatom konkursu w godz. od 15.00 do 15.30, scena na łące „Wełna”.

Pokazy tradycyjnego rzemiosła i rękodzieła artystycznego: rzeźby w drewnie, wyplatania koszy z wikliny, zdobienia pierników, garncarstwa, kowalstwa, haftu krzyżykowego, wykonywania drewnianych łyżek, kwiatów z bibuły, godz.10.00-18.00, tereny ekspozycyj  

Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa w zabytkowym kościele godz. 15.00, kościół z Gręboszowa

Prezentacja Opolskiego Towarzystwa  Hodowców Drobnego Inwentarza, w tym królików różnych ras, ozdobnych gołębi, kur i kogutów, godz. 10.00-18.00 w zagrodzie z „Kup”.

Warsztaty kulinarne potraw i produktów tradycyjnych:  godz. 10:00-18:00

- Makaron domowy z Makowic: produkt wpisany na Listę Produktów Tradycyjnych,   prezentuje: Anna Słowiak, Koło Gospodyń Wiejskich Makowice (Makowice, gm. Skoroszyce), Chałupa z Kozub.

- Pierogi dobre z sosem kresowym: potrawa nagrodzona prestiżową nagrodą kulinarną   „PERŁA 2010” w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo”, prezentuje: Genowefa Kozdrowicka, Koło Gospodyń Wiejskich Dzierżysław (Dzierżysław, gm. Kietrz). Chałupa ze Starego Lasu

- Placki kartoflane z blachy produkt wpisany na Listę Produktów Tradycyjnych, prezentuje:  Danuta Majewska, Agroturystyka "Cichy Zakątek" Majewska Danuta (Lubicz, gm. Lubsza) Chałupa z Radłowa.

- Chrust/chrustek/chrustki/faworki: produkt wpisany na Listę Produktów Tradycyjnych,   prezentuje: Teresa Hreczaniuk, Prezes Robotniczego Stowarzyszenia Twórców Kultury Województwa Opolskiego (Gostomia, gm. Biała), Budynek mieszkalno-gospodarczy ze Starego Lasu.

 

Warsztaty dla najmłodszych: 12.00- 17.00.

           wykonywania i wypieku bułeczek w zabytkowym piecu
            garncarstwa
            kowalstwa
             zdobienia pierników
             wykonywania ptaków z masy solnej i papierowej
 
Wypieki tradycyjnego chleba wraz z degustacją piec piekarski z Rudziczki.

Sprzedaż  wyrobów ludowej twórczości artystycznej oraz produktów regionalnych – tereny ekspozycyjne.

Wstęp: 10,00; 5,00; 1,00
 

 

 

 

 

 

1597FF_1.jpg
1599FF_2.jpg
1601FF_3.jpg
1603FF_4.jpg
1605FF_5.jpg
1607FF_6.jpg
1609FF_7.jpg
1611FF_8.jpg
1613FF_9.jpg
1615FF_11.jpg
1617FF_12.jpg
1619FF_13.jpg
1621FF_14.jpg
1623FF_15.jpg
1625FF_16.jpg
1627FF_17.jpg
1629FF_18.jpg
1631FF_19.jpg
1633FF_20.jpg
1635FF_21.jpg
1637FF_22.jpg
Do pobrania: 
image/jpegiconPlakat - do pobrania |  2013.07.17