Konkurs fotograficzny "ZABYTKOWA ARCHITEKTURA WSI OPOLSKIEJ"

7. Listopada 2016 r., na wernisażu prezentującym wybrane prace konkursowe, ogłoszone zostały wyniki konkursu fotograficznego pt.: Zabytkowa architektura wsi opolskiej. Konkurs ten objęty był patronatami honorowymi Wojewody Opolskiego oraz Marszałka Województwa Opolskiego. Trwał od 18 kwietnia  do 30 września 2016 r.  Do konkursu zostało zgłoszonych 291 prac 45 autorów (kat. do 16 lat – 148 prace – 24 autorów, kat. powyżej 16 lat – 143 prace – 21 autorów. Ze względów regulaminowych nie przyjęto 1 pracy konkursowej.  Komisja zdecydowała przyznać nagrody, wyróżnienia oraz nagrody specjalne ufundowane przez Marszałka Województwa Opolskiego oraz PTTK Oddział w Opolu – szczegółowe informacje znajdują się w poniższym protokole.
Gratulujemy nagrodzonym, wyróżnionym i wszystkim uczestnikom w konkursie. Nadesłane prace cechują się wysokim poziomem artystycznym. Cieszy nas Państwa podejście nie tylko do zabytków ale też do nieco zapomnianej architektury z terenów Opolszczyzny. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej, już XXII edycji konkursu!

ZAPRASZAMY!!

Konkurs fotograficzny "ZABYTKOWA ARCHITEKTURA WSI OPOLSKIEJ"
Do pobrania:
application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.documenticonprotokol_2016.docx |  2016.11.09